Regionální stáže ČAA
stáže českých učitelů pořádané ČAA/Klub dle TP čl. 3.2.3
Soukromé stáže klubů ČAA 1999
stáže českých učitelů pořádané klubem ČAA dle TP čl. 3.4.

Měsíc

Datum

Učitel

Město

Pořádající Dojo

Poznámka

leden

2.-3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.-10.

Růžička Radek (2.dan)

České Budějovice

Slávie VŠK

zkoušky 6.-5.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

únor

6.-7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.-14.

Kodym Miroslav (3.dan)

Kladno

AC Kladno

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

Růžička Radek (2.dan)

Šumperk

AC Šumperk

zkoušky 6.-5.kjú

 

 

 

 

 

 

 

20.-21.

Kodym Miroslav (3.dan)

Vsetín

AC Vsetín

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

duben

9.-10.

Růžička Radek (2.dan)

Písek

AC Novazem Písek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.-25.

Kubánek David (2.dan)

Zlín

Wataschi Tachi No Dojo Zlín

 

 

 

Kodym Miroslav (3.dan)

Třebíč

AC Třebíč

 

 

 

 

 

 

 

březen

13.-14.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

květen

1.-2.

Kodym Miroslav (3.dan)

České Budějovice

Slávia VŠK

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

červen

12.-13.

Kodym Miroslav (3.dan)

Praha

AKP / AKTP

soukromá - zkoušky 6.-2.kjú

 

 

Slapnička Karel (3.dan)

Písek

AC Novazem Písek

soukromá

 

 

 

 

 

 

 

19.-20.

Kodym Miroslav (3.dan)

Chomutov

Tógo Chomutov

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.-27.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

červenec

3.-4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.-11.

 

 

 

 

 

16.-17.

M.Kodym + M.Jaccoud (3.dan)

Mnichovo Hradiště

AKP / AKTP

soukromá

 

 

 

 

 

 

srpen

14.-15.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.-22.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.-29.

Slapnička Karel (3.dan)

Jetětice 22.8.-29.8.

AC Novazem Písek

soukromá - dětský tábor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

září

4.-5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.-12.

Kodym Miroslav (3.dan)

Loukov u Kroměříže

AC Bystřice p/Hostýnem

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

říjen

30.-31.

Kodym Miroslav (3.dan)

Šumperk

AC Šumperk

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

listopad

6.-7.

Kodym Miroslav (3.dan)

Chomutov

Tógo Chomutov

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.-14.

Kodym Miroslav (3.dan)

Vsetín

AC Vsetín

zkoušky 6.-3.kjú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prosinec

11.-12.

Kodym Miroslav (3.dan)

Praha

AKP / AKTP

soukromá - zkoušky 6.-2.kjú

 

11.-12.

Růžička Radek (2.dan)

Šumperk

AC Šumperk

 

 

 

 

 

 

 

 

18.-19.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

viz. příslušné články Technického předpisu ČAA